Animacja poklatkowa

Animacja poklatkowa to niezwykła forma sztuki, w której obrazy ożywają krok po kroku. Podczas nowego cyklu zajęć dzieciaki stworzą swoje animacje za pomocą swoich smartfonów! Poznają niesamowite techniki ich tworzenia oraz przydatne triki. Zapewniamy niezbędne materiały oraz pomoc ekspertki.

Zajęcia z animacji poklatkowej rozwija kreatywność- dzieci tworzą niesamowite historie. Uczą planowania, organizacji i skupieni. Tworzenie animacji to świetna zabawa i okazja o współpracy i dzielenia się pomysłami.

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy zainstalują na swoich telefonach aplikacje wskazane przez instruktorkę, dzięki temu będą pracować z wykorzystaniem swoich telefonów.

Grupy: 1-3 klasa 4-6 klasa

Cena: 60 zł / zajęcia

Szczegóły

Ceramika

Zapraszamy małych artystów na zajęcia z ceramiki, gdzie mogą odkrywać magię tworzenia z gliny. Nasze zajęcia zaprojektowane są tak, aby rozwijać wyobraźnię, umiejętność manualne i kreatywność. Pod czujnym okiem naszej trenerki dzieci stworzą wyjątkowe dzieła, które będą służyć jako piękne pamiątki z ich twórczych osiągnięć.

Na naszych zajęciach dzieci mogą swobodnie wyrazić siebie i eksperymentować z gliną, nauczą się wykorzystywać różne techniki formowania, malowania, zdobienia i kształtowania materiału.

Zajęcia z ceramiki niosą ze sobą nie tylko rozwój zdolności manualnych ale również wzmacnianie pewności siebie i czerpanie radości z twórczości.

Grupy: od 5 roku życia

Cena: 60 zł / zajęcia

Szczegóły

Czytanie sylabowe

Zapraszamy na nasz kurs czytania sylabowego, który kierowany jest do dzieci od 4 roku życia. Kurs został stworzony aby zapewnić dzieciom solidne fundamenty w nauce czytania i zwiększyć ich pewność siebie podczas rozwoju umiejętności językowych. Dzięki wykwalifikowanej i zaangażowane kadrze, Twoje dziecko odkryje radość z poznawania liter i sylab, otwierając drzwi do wspaniałego świata literatury.

Dzieci będą uczyć się rozpoznawania i łączenia sylab, co pomoże im w składaniu i czytaniu prostych wyrazów oraz zdań. Kurs skupia się na rozwijaniu umiejętności fonetycznych i słuchowych, co jest kluczowe w nauce czytania i pisania.

Kurs czytania sylabowego to doskonałe przygotowanie do nauki w szkole, zwiększenie pewności siebie na lekcjach oraz poprawa pamięci i koncentracji.

Grupy: 4-5 lat 6-7 lat 8-9 lat

Cena: 200 zł / miesiąc

Szczegóły

Przedsiębiorczość

Zajęcia z podstaw przedsiębiorczości, wizerunku i preorientacji zawodowej mają na celu poszerzenie wiedzy dziecka na tematy związane z rynkiem pracy i komunikacji. Na zajęciach poruszone zostaną tematy zawodów, rynku pracy i podstaw przedsiębiorczości. Nauczymy dzieci podstaw komunikacji niewerbalnej i autoprezentacji, znajdziemy mocne strony i uzdolnienia specjalne oraz będziemy trenować asertywność i myślenie kreatywnego.

Poprzez zadania grupowe i symulacje, dzieci nauczą się, pracy zespołowej i rozwiązywania konfliktów, wzmocnią umiejętności krytycznego myślenia, kreatywności i innowacyjności, co pomoże im osiągnąć sukces w przyszłości.

Grupy: 3-5 klasa

Cena: 55 zł / zajęcia

Szczegóły

TUS

Trening umiejętności społecznych (TUS) to zajęcia na których dzieci rozwijają i doskonalą umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i społeczne.

Wspólnie z wykwalifikowaną kadrą pedagogów pomagamy dzieciom budować pewność siebie, uczymy asertywności, empatii oraz rozwiązywania konfliktów. Prowadzimy ćwiczenia, które nauczą dzieci radzenia sobie w sytuacjach stresowych, tworzenia zdrowych relacji z rówieśnikami i dorosłymi oraz zwiększają pewność siebie.

Rok szkolny podzielony jest na 3 moduły z różnymi obszarami. Cykl składa się z 10 zajęć po 60 minut.

Bezpłatna konsultacja podsumowująca

Zalecane są co najmniej 2 cykle

Grupy: 4-6 lat 7-10 lat

Cena: 400 zł / miesiąc

Szczegóły

Wsparcie procesu edukacji

Naszym celem jest wspieranie dzieci w osiągnięciu sukcesu szkolnego i rozwijanie ich potencjału edukacyjnego. Umacniamy podstawy edukacyjne oraz zwiększamy pewność siebie dziecka i poczucie własnej wartości.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku dodatkowego wsparcia edukacyjnego, aby pomóc mu osiągnąć sukces w szkole oraz rozbudować umiejętności niezbędne do skutecznego uczenia się i rozwoju.

Nasz doświadczony pedagog pomoże Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji oraz pomoże opanować i utrwalić materiał szkolny. W ramach zajęć przeprowadzone będą ćwiczenia koncentracji, grafomotoryczne oraz ćwiczenia stymulujące funkcje poznawcze. Podczas zajęć uczymy dzieci pisać, czytać i liczyć.

Oferujemy zajęcia zawsze o tej samej porze w miłej atmosferze oraz kontrolę nad postępami.

Grupy: 1-3 klasa

Cena: 55 zł / zajęcia

Szczegóły

Zajęcia ruchowe

Zajęcia ruchowe ogólnorozwojowe korzystnie wpływają na rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i poznawczy dzieci. Nauka poprzez ruch rozwija pamięć, zmysł równowagi i koncentracji. Ruch wspomaga rozwój poznawczy, twórcze myślenie, redukuje napięcia emocjonalne i korzystnie wpływa na samopoczucie dziecka . Starannie dobrany zestaw ćwiczeń, które wzmocnią ciało, regulują prawidłowe napięcie mięśniowe, to wpływa pozytywnie na postawę dziecka , poprawę sprawności rąk i dłoni oraz gotowość do nauki czytania i pisania.

Dzięki zajęciom ruchowym dzieci rozwijają motorykę dużą i małą oraz koordynację ruchową. Ćwiczymy poprawną postawę ciała z elementami yogi, z elementami metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbone, z elementami terapii ręki.

Czas trwania: 45 minut

Grupy: 4-5 lat 5-6 lat 6-7 lat

Cena: 40 zł / zajęcia

Szczegóły

Logorytmika