AGenciaki

AGenciaki to Akademia rozwoju dla dzieci. Tu odbywają się zajęcia dla dzieci, warsztaty, teatrzyki, półkolonie, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe. Tworzymy przyjazną przestrzeń, dbamy o miłą atmosferę, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.
A

Anna Gębka

Chciałabym, żeby Państwo mnie poznali i dowiedzieli się jakie mam doświadczenie, skoro prowadzę Akademię dla dzieci i Klubokawiarnię. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności Psychopedagogika, magisterskie studia pedagogiczne o specjalności Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza, studia podyplomowe ,,Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej’’, studia podyplomowe,,Terapia pedagogiczna’’. Od 13 lat pracuję jako nauczyciel i pedagog w szkole podstawowej. Przez 9 lat byłam nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Podczas zajęć wykorzystuję różnorodne techniki pedagogiczne, terapeutyczne, a także nowoczesne strategie edukacyjne. Pragnę sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie obawiały się stawać przed różnorodnymi wyzwaniami. Wiem, ze kształtowanie młodego człowieka to ogromna odpowiedzialność. Mój priorytet to stwarzanie przyjaznej atmosfery i warunków, które będą sprzyjać prawidłowemu rozwojowi podopiecznych. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka, dostrzegać jego mocne strony, rozwijać zainteresowania, ale także motywować i wspierać w poznawaniu otaczającego je świata poprzez działanie, doświadczenie i zabawę. Jestem osobą aktywną, kreatywną, otwartą, wesołą i mocno zaangażowaną we wszystko czego się podejmuję. Nie boję się wyzwań i sytuacji nieprzewidywalnych jakie często zdarzają się podczas pracy z dziećmi. Staram się dawać z siebie jak najwięcej, stale dbając o rozwój dzieci. Uważam, że praca z dziećmi przynosi wiele radości, satysfakcji, spełnienia i umożliwia rozwój osobisty, stąd pomysł na założenie Akademii i Klubokawiarni w Lubinie.

Nauczyciele

null

MAGDALENA STEMBALSKA

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda

Doświadczenie zawodowe zdobyłam jako wychowawca w przedszkolu. W pracy z dziećmi zwracam uwagę na ich indywidualne potrzeby i tempo rozwoju. Podczas zajęć stawiam na różnorodność – taniec, śpiew, prace plastyczne, zabawy logotytmiczne – co wpływa pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Jestem osobą kreatywną, pełną energii i zaangażowaną w swoją pracę. Moją pasją jest taniec oraz górskie wędrówki. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury.

ANŻELIKA MASŁOWSKA

Animator kultury, czasu wolnego oraz zabaw dla dzieci.

W tym samym czasie podjęłam pięcioletnie studia na dwóch kierunkach Uniwersytetu Wrocławskiego oraz pracę z dziećmi co pozwoliło mi na zdobycie nie tylko ogromnej wiedzy ale co najważniejsze wielkiego doświadczenia! Stąd też od 10 lat każdego dnia robię to co kocham najbardziej! Praca z dziećmi daje mi mnóstwo przyjemności! Uczę, animuje i bawię! Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe i w każdym potrafię odkryć coś niezwykłego!

GABRIELA DUKIELSKA

Certyfikowany Trener Interpersonalny

Jestem nauczycielką z długoletnim doświadczeniem. Mamą uczącą się wypuszczać swoją latorośl z gniazda. Już za chwileczkę Certyfikowanym Trenerem Interpersonalnym. Ale przede wszystkim jestem dojrzałą kobietą, która dużo przeszła w swoim życiu i dzięki tym doświadczeniom jeszcze bardziej fascynuję się ludźmi. Mam bardzo dużo akceptacji i zrozumienia, że każdy rozwija się w swoim tempie i ma prawo do popełnia swoich błędów. Uważam, że młodym ludziom dzisiaj potrzebne są: wiara w siebie, wysokie poczucie własnej wartości, znajomość swoich mocnych i słabych stron, umiejętność stawiania granic, umiejętność rozpoznawania pojawiających się emocji i potrzeb jakie za nimi idą. I chciałabym towarzyszyć młodym ludziom w zdobywaniu tych doświadczeń i kompetencji.